Konuyla ilgili her şey

Etkinlikler

1.Ulusal Biyolojik Bilimler Kongresi etkinlikleri aşağıda sıralanmıştır. Konular ile ilgili en küçük sorunuzda whatsapp 05528720848

blog.png

BLOG YARIŞMASI

1.Ulusal Biyolojik Bilimler Kongresi

“Biyolojinin Yolculuğu” Konulu

BLOG YARIŞMASI

Auraxis, bilime vurgu yaparak latince aurora (şafak) ve axis (eksen) kelimelerinin birleştirilmesiyle oluşturulmuş “bilimi aydınlığa taşıyan” anlamına gelir.

Yaşamın her alanında olduğu gibi yazı yazmak biyolojik bilimlerde de çok önemli bir faktördür. Bilimsel bilginin pekiştirilmesinin yanı sıra, hem popüler bilim okur-yazarlığı becerisini kazanmak, hem de bilimsel bilgiyi geniş kitlelere duyurabilmek için okumak, araştırmak ve yazmak gerekir.

Yazmak bazen bir hobi, bir alışkanlık, yaşam biçimi ya da bir tutku olabilir. Eğer sizde bu alanda bende varım demek istiyorsanız, kaleminize güveniyorsanız ve kendinizi yazarak daha iyi ifade edebileceğinizi düşünüyorsanız hatta bilimi aydınlığa taşımak istiyorsanız “I. Ulusal Biyolojik Bilimler Kongresi” kapsamında gerçekleştirilecek olan “Biyolojinin Yolculuğu” temalı blog yazısı yarışmasında sizi de görmekten mutluluk duyarız.

Yarışma ile ilgili bilgiler ve kurallar şu şekilde özetlenebilir:

  • Yarışmamız “Blog Auraxsis” desteğiyle gerçekleştirilmektedir.

  • LÜTFEN AŞAĞIDAKİ DÜĞMEYİ TIKLAYARAK Yarışma hakkında daha fazla bilgiyi edinin ve başvurun.

 

FOTOĞRAF YARIŞMASI

1.Ulusal Biyolojik Bilimler Kongresi

“Biyolojinin Yolculuğu” Konulu Fotoğraf Yarışması

Yarışma Kuralları ve Katılım ve Fotoğraf Yükleme için lütfen  aşağıdaki düğmeyi tıklayınız.

WhatsApp Image 2021-10-16 at 20.26.41.jpeg